Макрон наполягає, щоб серіал “Емілі в Парижі” не переїжджав до Рима
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “з усіх сил боротиметься” за те, щоб зйомки серіалу “Емілі в Парижі” продовжились у Франції. Про це пише IndieWire
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “з усіх сил боротиметься” за те, щоб зйомки серіалу “Емілі в Парижі” продовжились у Франції. Про це пише IndieWire.
У серпні на Netflix вийшов четвертий сезон “Емілі в Парижі” – серіалу про простушку з Чикаго, яка будує кар’єру в вишуканому паризькому рекламному агентстві.
Нагадаємо, сезон закінчується тим, що Емілі та команда переїжджають до Рима, щоб відкрити італійський офіс Agence Grateau. Питання про те, де ж розгортатимуться події п’ятого сезону, стало не лише культурним, а й політичним.
“Ми боротимемося з усіх сил. І ми попросимо їх залишитись у Парижі! “Емілі в Парижі” у Римі – це не має сенсу”, – сказав президент Франції.
За словами Еманюеля Макрона, серіал позитивно впливає на імідж країни та привабив до Парижа безліч туристів. За даними Національного центру кіно та анімації Франції, майже 38% туристів приїхали до Парижа завдяки цьому серіалу.
Крім того, в останньому сезоні телешоу знялася перша леді Франції та дружина Макрона Бріджіт.
Я був дуже гордий, і вона була дуже рада цьому. Це тривало лише кілька хвилин, але я думаю, що це був дуже добрий момент для неї.
Себе Макрон не бачить у серіалі, бо вважає, що він “менш привабливий, ніж Бріджіт”.
Але втрачати дивіденди від успішного піару не хочуть і у Римі. Мер Вічного міста Роберто Гуальтьєрі здивувався заявою Макрона і поцікавився, чи немає у президента Франції більш нагальних проблем:
Хочеться вірити, що він пожартував. Він повинен розуміти, що така компанія Netflix не підпорядковується наказам глав держав і не ухвалює рішень, які ґрунтуються на політичному тиску.
Нагадаємо, в одній з серій другого сезону автори ввели епізодичний персонаж – українку з Києва на дивне для нас ім’я Петра. Вульгарна, недалека, злодійкувата киянка. Любить усе дармове й боїться депортації.
Епізодичний персонаж з’явився у серії чи не на три хвилини, але цього було достатньо для масового обурення. Тодішній міністр культури Олександр Ткаченко звернувся до “Нетфліксу” з офіційним листом.